We Develop Software for Business.

Programų kūrimas verslui

Programų kūrimas verslui

 

Kuriame programas verslui, kurios užtikrina darbų kontrolę. Dėl šios priežasties pasitelkiamas programavimas – programų kūrimas, kuomet algoritmai užrašomi programavimo kalba panaudojant naujausias technologijas. Reikėtų pabrėžti, kad programų kūrimas apima įvairių krypčių – inžinerijos,  mokslo, matematikos – elementus, todėl geriausiai tai patikėti profesionaliems programų kūrėjams.

Kompiuterinės programos reikalingos dirbant įvairiose verslo srityse, todėl mūsų programų kūrimo specialistai  pritaikys sistemas individualiai prie jūsų verslo specifikos įvairioms sritims: buhalterijai, apskaitai ir finansams, medicinai, dokumentų valdymui, draudimui, gamybai ir chemijos pramonei, mokėjimo sistemoms, žaidimams, socialiniams tinklams,  teisines paslaugas teikiančioms įmonėms ir kt.

Kaip atliekamas programų kūrimas?

Kokybiškas programų kūrimas – patirties ir specialių žinių reikalaujantis procesas. Apskritai programų kūrimo procesą apima keli svarbūs aspektai, t.y. poreikių analizė,  programavimo kalbos ir metodų parinkimas, programavimas, programos testavimas, dokumentavimas, programos diegimas ir palaikymas.

Prieš pradedant kurti verslo programą, reikėtų aprašyti nuosekliai įmonės veiklos procesus. Šiuo pagrindu sukurti programos prototipą ir tik tada pradėti programavimo darbus. Nors veslo programos prototipas pareikalaus papildomo laiko ir pinigų, tačiau tai padės aiškiai apibrėžti užsakovo poreikius, o mes galėsime tiksliai paskaičiuoti programavimo darbų kainą bei darbų atlikimo terminą.

Pateikti nuoseklią programos kūrimo instrukciją labai sunku, nes kūrimo veiksmai skiriasi priklausomai nuo sukurtos programos tipo ir programavimo kalbos. Tačiau pagrindinius programos kūrimo etapus įvardyti galima:

 1. Vizijos ir misijos, susijusios su kuriama programa.

  Šiuo atveju reikia atsakyti į pagrindinius klausimus: Kokias funkcijas atliks programa? Kokius rizikos veiksnius, būdingus konkrečiai sričiai, apims programa? Kokius tikslinius klausimus ir problemas padės išspręsti programa?  Kitaip tariant, reikia žinoti, kokią programą norima sukurti ir susidaryti veiksmų planą, įtraukiant programos tikslus ir funkcijas.

 2. Programos kūrimo tikslai.

  Jie susijęs su numatomais veiklos rezultatais – kokiu tikslu reikia sukurti programą (pavyzdžiui, darbuotojų našumo didinimas)? Reikėtų atkreipti dėmesį, kad programos, kuriose dėmesys skiriamas kryptingiems, aiškiems ir išmatuojamiems tikslams turės didesnį poveikį, nei tokios programos, kurių tikslai pernelyg abstraktūs ar platūs.

 3. Kalbos pasirinkimas.

  Labai svarbu tinkamai pasirinkti programavimo kalbą, kurių yra gana nemažai. Jeigu kuriama daugiafunkcė programa, gali prireikti ir kelių programavimo kalbų. Programavimo kalbos pasirinkimas priklauso ir nuo programos tiklsų. Pavyzdžiui, Java ir Visual Basic kalbos yra labai populiarios.

 4. Programos kūrimas (programavimas).

  Kai bus pasirinkta programavimo kalba ir redagavimo priemonės, galima pradėti programuoti.

 5. Aiškus programinis kodas.

  Neužtenka vien tik suprogramuoti, tačiau būtina kodą rašyti tvarkingai bei reikiamose vietose palikti komentarus, kad sintaksė bei algoritmai būtų aiškūs visiems programuotojams kurie vėliau dirbs su programos atnaujinimu.

Kodėl verta rinktis BIZBONSOFT profesionalius programų kūrėjus?

 1. Kurdami programas BIZBONSOFT specialistai išsiaiškina kliento poreikius.
 2. Geba priimti nestandartinius programinius sprendimus, susijusius su veiklos sritimi bei individualiais kliento poreikiais. Tai leidžia kontroliuoti verslo valdymo procesus ir užtikrinti sklandžią darbų eigą.
 3. Užtikrina nuolatinį ir veiksmingą programos funkcionavimą, prireikus ją patobulina.
 4. Specialistai turi sukaupę daugiau nei 20 metų patirtį kurdami ir administruodami įvairias verslo sistemas.

Neabejokite, kad tinkamai atliktas programų kūrimas – kelias į sėkmingą darbą ir verslą! Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis!