We Develop Software for Business.

Google reklama

GOOGLE  REKLAMA

Kas sekundę Google paieškai pateikiama daugiau nei 2,3 mln. užklausų ir daugumos pateiktų paieškos rezultatų pirmose pozicijose yra tos svetainės, kurios pasinaudojo Google reklama bei jos teikiamais privalumais. Pasinaudojus Google reklama, rezultatas akivaizdus – greitas ir žymiai didesnis tikslinių vartotojų srautas, aukščiausiose paieškos rezultatų pozicijose atsidūrusi svetainė, skirtos gana mažos investicijos ir gautas didelis pelnas. Svarbu tai, kad Google paieškos sistema apima didžiąją dalį visų paieškos sistemų, naudojamų visame pasaulyje, todėl ir Google reklama laikoma viena iš veiksmingiausių šių dienų reklamos priemonių.

Kas yra Google reklama?

Google reklama – strategija, kurią įgyvendinus skelbiamas pranešimas (reklama) rodomas Google paieškos rezultatų puslapio viršuje arba dešinėje pusėje. Google reklama kuriama pagal tikslinius raktinius žodžius ar frazes ir paieškoje pateikiama potencialiems klientams, t. y. tiems, kurie suinteresuoti Jūsų paslaugomis.

Vizualiai išskirtinis Google reklamos bruožas – ženkliukas „Ad“ arba „Skelb.“

Google reklama kuriama pagal tikslinius raktinius žodžius ar frazes ir paieškoje pateikiama potencialiems klientams, t. y. tiems, kurie suinteresuoti Jūsų paslaugomis. Svarbu tai, kad klientas kartu su paieškos rezultatais mato ir reklamos pranešimus, o svarbiausia tai, kad reklama patenka į aukštesnes pozicijas, nei yra natūralūs paieškos rezultatai, todėl vartotojai greitai pamato ir susipažįsta su reklamuojama paslauga.

Atkreiptinas dėmesys, kad Google reklama talpinama visose svetainėse, kurios priklauso Google tinklui, taip pat ji vaizdo formatu gali būti pateikta Youtube svetainėje.

Kaip veikia Google reklama?

Tai yra mokama reklama, kurios mokestis apima tris pagrindinius aspektus – CPM, CPC, CPA.

Pav. Už ką mokama Google reklamai?

 

Kad biudžetas reklamai būtų parinktas tinkamai, o Google reklama būtų efektyvi, geriausia ją patikėti patyrusiems specialistams.

Kaip kuriama Google reklama?

Google reklamos kūrimas apima nemažai įvairių, kryptingai ir tikslingai atliekamų veiksmų  – nuo reklamos sukūrimo iki jos valdymo.

 

Reklamos kūrimo žingsniai

Šių Google reklamos kriterijų įgyvendinimas yra labai svarbus, nes jei jie atlikti tinkamai, tuomet atneš iti didelę naudą Jūsų verslui.

Kodėl verta pasinaudoti Google reklama?

Profesionaliai atlikta Google reklama yra efektyvi ir duoda itin reikšmingų rezultatų.

  1. Padidinami tikslinių klientų srautai ir pritraukiami potencialūs klientai.
  2. Galima pasirinkti vietinį arba pasaulinį reklamos mastą – priklausomai nuo to, kokia Jūsų paslauga ir į kokią rinką taikote.
  3. Pagal esamą individualią situaciją galima savarankiškai nuspręsti reklamai skiriamo biudžeto dydį. Iš karto nurodyti konkrečios Google reklamos kainos nurodyti neįmanoma, nes ji priklauso nuo jau minėtų aspektų (reklamos parodymų, paspaudimų ir paslaugos ar prekės įsigijimo), vis dėlto, profesionalūs Google reklamos kūrėjai gali padėti suplanuoti biudžetą.
  4. Google reklama įgyvendinama per gana trumpą laiką ir greitai, o rezultatas matomas jau po kelių dienų nuo reklamos sukūrimo.
  5. Galima bet kada keisti reklamos pranešimo turinį, reguliuoti jos rodymo laiką ir intensyvumą.

Kada reikalinga Google reklama?

Pastebėjome, kad klientai dažnai klausia, kada jiems geriausia pasinaudoti Google reklama. O mes atsakome – visada, kai turite savo verslą ir norite, kad jis būtų sėkmingas ir neštų naudą. Kai reikia didesnių lankytojų srautų ir didesnio pelno. Kai negalite reklamai skirti didelio biudžeto, bet norite efektyvių rezultatų. Kai turite tikslą – išreklamuoti savo produktą ar paslaugą ir norite, kad jis būtų veiksmingas.

Pasinaudoję Google reklama, kiekvieną mėnesį galėsite vertinti reklamos rodiklius (parodymai, paspaudimai, konversijos), lemiančius Jūsų verslo sėkmę. Taip pat matomus duomenis galėsite aptarti su specialistu ir priimti sprendimus, kaip dar geriau patobulinti reklamos efektyvumą.